Praca

 MIEJSCE PRACY: BYDGOSZCZ

Webdesigner:

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie layoutów serwisów www

-tworzenie struktury HTML i CSS

Wymagamy:

-doświadczenia w tworzeniu projektów internetowych

-doskonałej znajomości Adobe Photoshop, Adobe Flash

-nieograniczonej wyobraźni

-umiejętności marketingowego podejścia do realizowanych projektów

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

-możliwość rozwoju zawodowego

-pracę w młodym i kreatywnym zespole

Oferty wraz z CV, listem motywacyjnym oraz portfolio, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@telehelp.com.pl
W tytule prosimy podać nazwę stanowiska.

W korespondencji prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

portfolio

rzetelna firma
acha bni carhelp go4more gs infopower lapart spkip yourapartments youroffice